Контакты

 

Вітаю на моєму сайті!

Друзі звуть мене Євгенія, а мій творчий псевдонім — Євгенія Успіх. Він народився у тоді, коли я вирішила відкрити авторську школу “Твоя картина маслом” для початківців від 9 до 119 років.

Що головне для новачка? Успіх! Успіх надає “крила”, наснагу та сили рухатися тільки вперед! Для усіх початківців він дуже бажаний. Відчути його — це відчути себе “на хвилі”, і саме це моє завдання як автора школи — “надати крила” чи “взяти із собою на хвилю” і показати, що ти все зможеш, хоч ніколи цього не робив.

Я завжди була художником, з дитинства багато малювала. У підлітковому віці відвідувала декілька років художню студію. Там я зустрілась з олійним живописом і закохалась у цей світ: світ фарб, мазків, інструментів, музики, під яку ми писали, звуків та відчуттів. Мені здалося, що картини написані олійними фарбами – це щось на зразок магії!

Моїй власній школі живопису вже 5 років. Так, доросле розуміння та відчуття, що живопис – це і моя робота, і кохання одночасно відбулося у 26 років.

Саме тому ніколи не зарано чи не запізно почати! І саме тому мої майстер-класи для усіх охочих: для дітей та дорослих, жінок та чоловіків, творчих та раціональних, бо всі люди відчувають прекрасне. Тільки потрібно дізнатися, як власні відчуття прекрасного перекласти на полотно, та яка мова живопису стане якомога успішнішою для початківця, щоб “не злякати” натхнення, а отримати підзарядку на всі 100%.

Цим я й займаюсь вже 7 років поспіль: досліджую нові техніки та прийоми, вчусь новому, долаю труднощі. А мій інтерес з роками лише зростає, тому що відчуваю захоплення від своєї роботи та відповідальність за кожного гостя, щоб він відчув живописний Всесвіт по-своєму та отримав позитивний досвід відразу.

Приєднуйтесь, нові друзі!

yesuccessart@gmail.com

Instagram: @yesuccess

Facebook: #Твоякартинамаслом #ЕвгенияУспех

YouTube канал: Твоя картина маслом